Készült: 2020.08.04.10:50:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Fogyasztóvédelmi eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2007.03.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Fogyasztóvédelmi eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Fogyasztóvédelmi eseti bizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Alexa György (MSZP) Elnök 2007.03.07. 2010.05.13.  
Koszorús László (Fidesz) Alelnök 2007.03.07. 2010.05.13.  
Molnár Béla (KDNP) Alelnök 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Alelnök 2007.03.07. 2010.05.13.  
Almássy Kornél (MDF) Alelnök 2007.03.07. 2008.09.28.  
Borenszki Ervin (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dér Zsuzsanna (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2009.05.04. 2010.05.13. Mesterházy Attila (MSZP)
Lombos István (MSZP) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  
Lukács Zoltán (MSZP) Tag 2007.03.07. 2007.06.04.  
Mesterházy Attila (MSZP) Tag 2007.03.07. 2009.05.04.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  
Török Zsolt (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2007.06.04. 2007.10.08. Lukács Zoltán (MSZP)
Bagi Béla (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2007.04.23. 2010.05.13. Dr. Spiák Ibolya (Fidesz)
Dr. Heintz Tamás (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Spiák Ibolya (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2007.04.23.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  
Geberle Erzsébet (SZDSZ) Tag 2007.03.07. 2007.10.08.  


Fogyasztóvédelmi eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Fogyasztóvédelmi eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.