Készült: 2020.08.04.16:09:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Oktatási, tudományos és kutatási bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagjai változásának elrejtése

Oktatási, tudományos és kutatási bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pokorni Zoltán (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Osztolykán Ágnes (LMP) Alelnök 2013.09.01. 2014.05.05.  
Osztolykán Ágnes (LMP) Alelnök 2010.05.14. 2013.02.11.  
Osztolykán Ágnes (független) Alelnök 2013.02.25. 2013.08.31.  
Bodó Sándor (Fidesz) Tag 2012.03.05. 2014.05.05. Kőszegi Zoltán (Fidesz)
Brájer Éva (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2012.03.05. Tóth Ferenc (Fidesz)
Kucsák László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Németh Zoltán (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Pichler Imre László (Fidesz)
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pichler Imre László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.12.31.  
Dr. Puskás Imre (Fidesz) Tag 2013.09.30. 2014.05.05.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2013.09.30. 2014.05.05.  
Sági István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Pál Béla (MSZP)
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.10.23.  
Pál Béla (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Dr. Sós Tamás (MSZP) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dúró Dóra (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Farkas Gergely (Jobbik) Tag 2010.10.25. 2014.05.05. Németh Zsolt (Jobbik)
Ferenczi Gábor (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Németh Zsolt (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.10.25.  
Földi László (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Michl József (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Ángyán József (független) Tag 2013.09.30. 2014.05.05.  
Dr. Kolber István (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Oktatási, tudományos és kutatási bizottság Fidesz 14 58.33%
MSZP 2 8.33%
Jobbik 3 12.50%
KDNP 2 8.33%
LMP 1 4.17%
független 2 8.33%
Összesen 24 100.00%

Oktatási, tudományos és kutatási bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok