Készült: 2020.05.28.21:52:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.27.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tardos Márton (SZDSZ) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Karl Imre (MSZP) Alelnök 1995.03.14. 1998.06.17.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1995.03.13.  
Dr. Latorcai János (FIDESZ-MPP) Alelnök 1997.11.04. 1998.06.17.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Alelnök 1994.06.28. 1997.07.21.  
Buzás Sándor (MSZP) Tag 1995.03.14. 1998.06.17.  
Csintalan Sándor (MSZP) Tag 1997.09.09. 1998.06.17.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Göndör István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Karl Imre (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.03.13.  
Puch László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Schalkhammer Antal (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 1997.11.11. 1998.06.17.  
Szabó Lajos (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Tokár István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Tulok András (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Vancsik Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.05.29.  
Varga Lajos (MSZP) Tag 1995.05.30. 1997.05.29.  
dr. Ábrahám Tibor (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Bauer Tamás (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Hatvani Zoltán (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Barsiné Pataky Etelka (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Bogár László (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Boross Péter (MDF) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Nahimi Péter (MDF) Tag 1996.04.09. 1998.06.17.  
Dr. Schamschula György (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.02.01.  
Dr. Szabó Tamás (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Czoma Kálmán (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Morvai Ferenc (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.01.29.  
Glattfelder Béla (FIDESZ-MPP) Tag 1995.09.05. 1996.07.02.  
Kósa Lajos (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Mádi László (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1995.09.04.  
Mádi László (FIDESZ) Tag 1996.07.03. 1998.06.17.  
Ivanics István (KDNP) Tag 1994.08.30. 1997.07.21.  
Barsiné Pataky Etelka (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1996.04.15.  
Dr. Bogár László (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1996.04.15.  
dr. Raskó György (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Dr. Szabó Tamás (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1996.04.15.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági bizottság MSZP 14 53.85%
SZDSZ 5 19.23%
MDF 2 7.69%
FKGP 1 3.85%
Fidesz 3 11.54%
Néppárt-MDNP 1 3.85%
Összesen 26 100.00%

Gazdasági bizottságnak nincs albizottsága.