Készült: 2019.11.13.23:04:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagjainak változásai (19 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balog Zoltán (Fidesz) Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fogarasiné Deák Valéria (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szászfalvi László (KDNP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Donáth László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Faragó Péter (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.11.06.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Lénárt László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Szabó Éva (MSZP) 1 Tag 2006.06.19. 2006.11.06. Dr. Nyul István (MSZP)
Dr. Szabóné Müller Timea (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Teleki László (MSZP) Tag 2006.11.06. 2010.05.13. Dr. Faragó Péter (MSZP)
Tóth Gyula (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Wiener György (MSZP) Tag 2006.11.06. 2010.05.13. Dr. Szabó Éva (MSZP) 1
Bíró Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Ékes Ilona (Fidesz) Tag 2006.10.09. 2010.05.13. Kubatov Gábor (Fidesz)
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2007.09.17. 2010.05.13. Schmidt Ferenc (Fidesz)
Kubatov Gábor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2006.10.09.  
Schmidt Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.09.17.  
Varga József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Semjén Zsolt (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Pettkó András (MDF) Tag 2006.05.30. 2009.03.19.  
Pettkó András (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság MSZP 9 47.37%
Fidesz 6 31.58%
KDNP 2 10.53%
SZDSZ 1 5.26%
független 1 5.26%
Összesen 19 100.00%

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok