Készült: 2020.10.23.23:38:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Boross Péter (MDF) Elnök 1994.06.28. 1996.04.15.  
Dr. Kónya Imre (Néppárt-MDNP) Elnök 1996.04.16. 1998.06.17.  
Kőszeg Ferenc (SZDSZ) Alelnök 1995.12.21. 1998.06.17.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Alelnök 1994.06.28. 1995.12.20.  
Antalóczy Attila (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Földesi Zoltán (MSZP) Tag 1997.03.04. 1998.06.17.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.05.06.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 1996.05.07. 1997.02.01.  
Nikolits István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.03.27.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1995.03.28. 1998.06.17.  
Vancsik Zoltán (MSZP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  
Kőszeg Ferenc (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1995.12.20.  
Dr. Monostori Endre (SZDSZ) Tag 1995.12.21. 1998.06.17.  
Demeter Ervin (MDF) Tag 1996.04.16. 1997.04.08.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 1997.04.08. 1998.06.17.  
Dr. Torgyán Józsefné Cseh Mária (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Pálfi Dénes (FIDESZ-MPP) Tag 1997.11.04. 1998.06.17.  
Dr. Füzessy Tibor (KDNP) Tag 1994.06.28. 1996.05.06.  
Dr. Pálfi Dénes (KDNP) Tag 1996.05.07. 1997.07.21.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzetbiztonsági bizottság MSZP 4 36.36%
SZDSZ 2 18.18%
MDF 1 9.09%
FKGP 1 9.09%
Fidesz 2 18.18%
Néppárt-MDNP 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Nemzetbiztonsági bizottságnak nincs albizottsága.