Készült: 2019.12.16.06:03:41 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Balczó Zoltán (Jobbik)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/232 Mit jelent konkrétan az államadósság nagyságára nézve Miniszterelnök Úrnak az a megfogalmazása, mely szerint "Megmutattuk, hogyan lehet felfeszíteni az adósságcsapda ajtaját."? Balczó Zoltán (Jobbik) 2014.06.10
T/126 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény módosításáról Balczó Zoltán (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Farkas Gergely (Jobbik), Dúró Dóra (Jobbik) 2014.05.21
H/8 A termőföld tulajdonjogának megszerzését és használatát korlátozó átmeneti rendelkezések bevezetéséről Vona Gábor (Jobbik), Balczó Zoltán (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik) 2014.05.06
H/7 Magyarországnak az Európai Unióhoz történt csatlakozásáról szóló szerződése módosításának kezdeményezéséről Vona Gábor (Jobbik), Balczó Zoltán (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik) 2014.05.06
T/6 Magyarország Alaptörvényének hatodik módosításáról Vona Gábor (Jobbik), Balczó Zoltán (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik) 2014.05.06