Készült: 2020.09.30.16:47:33 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Molnár Oszkár

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/10857 Valóban megszüntetik-e a "széncédulákat"? Molnár Oszkár (független) 2013.04.22
T/6903 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (független), Ivády Gábor (független), Molnár Oszkár (független) 2012.04.24
K/6578 Átveszi-e az Állam üzemeltetésre a kazincbarcikai uszodát és jégpályát Molnár Oszkár (független) 2012.03.30
H/5886 Vizsgálóbizottság felállításáról a Médiatörvény rendelkezései érvényesülésének vizsgálatáról a kiegyensúlyozott közszolgálati hírszerkesztésben Dr. Szili Katalin (független), Ivády Gábor (független), Molnár Oszkár (független) 2012.02.13
H/5309 Vizsgálóbizottság felállításáról a Médiatörvény rendelkezései érvényesülésének vizsgálatáról a kiegyensúlyozott közszolgálati hírszerkesztésben Dr. Szili Katalin (független), Ivády Gábor (független), Molnár Oszkár (független) 2011.12.20
H/5307 Vizsgálóbizottság felállításáról a Médiatörvény rendelkezései érvényesülésének vizsgálatáról a kiegyensúlyozott közszolgálati hírszerkesztésben Dr. Szili Katalin (független), Ivády Gábor (független), Molnár Oszkár (független) 2011.12.20
I/5253 Miért bűnös város Edelény? Molnár Oszkár (független) 2011.12.14