Készült: 2020.11.25.09:34:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Rehabilitációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság


Rehabilitációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kaufer Virág (LMP) Elnök 2010.07.19. 2012.02.01.  
Dr. Szél Bernadett (LMP) Elnök 2013.09.01. 2014.05.05.  
Dr. Szél Bernadett (LMP) Elnök 2012.03.05. 2013.02.11. Kaufer Virág (LMP)
Dr. Szél Bernadett (független) Elnök 2013.03.04. 2013.08.31.  
Karvalics Ottó (KDNP) Alelnök 2010.07.19. 2014.05.05.  
Kara Ákos (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Nagy István (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Bertha Szilvia (Jobbik) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  


 
Rehabilitációs albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 9 2/2013 2013.05.21. Határozatképes 1:29
2 8 1/2013 2013.02.19. Határozatképes 1:42
3 7 2/2012 2012.12.12. Határozatképes 1:35
4 6 1/2012 2012.07.02. Határozatképes 1:30
5 5 2/2011 2011.06.02. Tanácskozóképes 2:00
6 4 1/2011 2011.03.29. Határozatképes 2:32
7 3 3/2010 2010.12.06. Határozatképes 0:52
8 2 2/2010 2010.11.15. Határozatképes 1:03
9 1 1/2010 2010.10.18. Határozatképes 0:42