Készült: 2020.10.21.07:00:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.26.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Tibor (MSZP) Elnök 2003.05.14. 2005.03.09. Dr. Veres János (MSZP)
Molnár László (MSZP) Elnök 2005.03.09. 2006.05.15. Kovács Tibor (MSZP)
Dr. Veres János (MSZP) Elnök 2002.06.26. 2003.03.10.  
Keller László (MSZP) Tag 2005.10.04. 2006.05.15. Molnár Albert (MSZP)
Molnár Albert (MSZP) Tag 2002.06.26. 2005.06.20.  
Molnár László (MSZP) Tag 2002.06.26. 2005.03.09.  
Szabó Lajos (MSZP) Tag 2005.03.09. 2006.05.15. Molnár László (MSZP)
Mádi László (Fidesz) Tag 2002.07.04. 2003.05.14.  
Szijjártó Péter (Fidesz) Tag 2002.09.10. 2006.05.15.  
Tállai András (Fidesz) Tag 2002.07.04. 2006.05.15.  
Balogh László (MDF) Tag 2003.05.14. 2004.11.07. Mádi László (Fidesz)
Balogh László (független) Tag 2004.11.07. 2004.11.15. Mádi László (Fidesz)


Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság üléseinek megjelenítése