Készült: 2020.10.26.05:21:11 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.10.30.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Szociális bizottság


A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Imre Zsolt (Fidesz) Elnök 2004.09.08. 2006.05.15. Pálfi István (Fidesz)
Pálfi István (Fidesz) Elnök 2002.10.30. 2004.07.18.  
Kárpáti Zsuzsa (MSZP) Tag 2002.10.30. 2006.05.15.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2002.10.30. 2006.05.15.  
Pichler Imre László (MDF) Tag 2002.10.30. 2004.11.08.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2005.03.21. 2006.05.15. Pichler Imre László (független)
Pichler Imre László (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  


A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése