Készült: 2020.11.24.11:09:20 Dinamikus lap

Dr. Schiffer János

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.10.24. 2010.05.13.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MSZP 1990.08.27. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.03.26. 2007.03.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.10.19. Budapest területi lista 2006.10.24. 2010.05.13.
1994-98   Budapest területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Budapest területi lista 1990.08.27. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Kulturális és sajtóbizottság Tag 2006.11.06. 2010.05.13.
1994-98 Kulturális és sajtó bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Tag 1991.02.19. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 1 98

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 32 1  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1974

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német tárgyalási