Készült: 2020.08.11.18:15:33 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Nyitray András

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3740/126 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/125 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/124 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/123 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/122 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/121 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/120 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/119 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/118 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/117 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/116 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/115 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/114 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/113 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/112 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/111 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/110 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/109 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/108 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3740/107 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Nyitray András (Fidesz) 2001.03.29
3122/510 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Nyitray András (Fidesz) 2000.11.10
1176/19 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Nyitray András (Fidesz) 1999.06.21
1176/18 A polgári szolgálatról szóló 1997.évi XXI.törvény módosítása Nyitray András (Fidesz) 1999.06.21