Készült: 2020.04.05.21:57:43 Dinamikus lap

Ikvai-Szabó Imre

Nincs fénykép

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2009.09.28. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2009.09.22. Országos lista 2009.09.28. 2010.05.13.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010   8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 3 1  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fővárosi Önkormányzat fővárosi közgyűlés főpolgármester-helyettes 2007  
Fővárosi Önkormányzat fővárosi közgyűlés tag 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános iskolai tanár Kossuth Lajos Katonai Főiskola   1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási