Készült: 2020.12.02.20:20:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

A Népjóléti bizottság Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2019.03.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Népjóléti bizottság

A Népjóléti bizottság Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága jelenlegi tagjainak megjelenítése

A Népjóléti bizottság Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Elnök 2019.03.12.    
Dr. László Imre (DK) Alelnök 2019.03.12. 2019.10.29.  
Varga Zoltán (DK) Alelnök 2020.06.08.   Dr. László Imre (DK)
Kovács Sándor (Fidesz) Tag 2019.03.12.    
Rig Lajos (Jobbik) Tag 2019.03.12.    
Nacsa Lőrinc (KDNP) Tag 2019.03.12.