Készült: 2019.10.21.01:01:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail gb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Gazdasági bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Gazdasági bizottság tagjai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 2018.05.08.
Hadházy Sándor (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Manninger Jenő (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Witzmann Mihály (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Alelnök 2018.06.04.
Tóth Csaba (MSZP) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Mellár Tamás (Párbeszéd) Alelnök 2018.06.04.
Barcza Attila (Fidesz) Tag 2018.07.02.
F Kovács Sándor (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08.
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik) Tag 2018.10.15.
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2018.06.04.
Székely Sándor (független) Tag 2019.02.18.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Gazdasági bizottság tagjai változásának megjelenítése
Gazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Közlekedési albizottság 2018.07.03.    
Turisztikai albizottság 2018.07.03.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok