Készült: 2020.11.28.20:55:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Mentelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail mob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Mentelmi bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Mentelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi bizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hargitai János (KDNP) Elnök 2018.05.08.    
Karácsony Gergely (Párbeszéd) Alelnök 2018.05.08. 2018.05.28.  
Kocsis-Cake Olivio (Párbeszéd) Alelnök 2018.06.11.   Karácsony Gergely (Párbeszéd)
Dr. Becsó Károly (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Dr. Vitányi István (Fidesz)
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Dr. Kerényi János (Fidesz)
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Pintér Tamás (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2018.06.11.  
Szabó Sándor (MSZP) Tag 2018.05.08.    
Dúró Dóra (független) Tag 2018.06.11.   Pintér Tamás (Jobbik)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi bizottság Fidesz 2 33.33%
KDNP 1 16.67%
MSZP 1 16.67%
Párbeszéd 1 16.67%
független 1 16.67%
Összesen 6 100.00%

Mentelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Mentelmi bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.