Készült: 2019.09.16.09:26:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Nemzeti összetartozás bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail nob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Nemzeti összetartozás bizottsága jelenlegi tagjainak elrejtése

Nemzeti összetartozás bizottsága tagjai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Pánczél Károly (Fidesz) Elnök 2018.05.08.
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.10.15.
Szászfalvi László (KDNP) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Alelnök 2018.05.08.
Jakab István (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Bencsik János (Jobbik) Tag 2019.02.18.
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Tag 2018.05.08.



Nemzeti összetartozás bizottsága tagjai változásának megjelenítése
Nemzeti összetartozás bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok