Készült: 2019.09.16.01:34:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail nbb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Nemzetbiztonsági bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Elnök 2018.05.08.
Halász János (Fidesz) Alelnök 2018.07.02.
Hubay György (Fidesz) Tag 2018.07.02.
Lezsák Sándor (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Móring József Attila (KDNP) Tag 2018.05.08.
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2018.05.08.
Ungár Péter (LMP) 1 Tag 2018.11.26.



Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának megjelenítése
Nemzetbiztonsági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Nemzetbiztonsági bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok


1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.