Készült: 2019.09.20.19:28:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail eub@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Európai ügyek bizottsága jelenlegi tagjainak elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.
Tessely Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Bana Tibor (Jobbik) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Oláh Lajos (DK) Alelnök 2018.05.08.
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Horváth István (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Juhász Hajnalka (KDNP) Tag 2018.05.08.
Dr. Szél Bernadett (független) Tag 2018.10.15.



Európai ügyek bizottsága tagjai változásának megjelenítése
Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok


1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.