Készült: 2019.10.17.19:05:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Törvényalkotási bizottság
Típus törvényalkotási
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail tab@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Törvényalkotási bizottság jelenlegi tagjainak elrejtése

Törvényalkotási bizottság tagjai (38 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Hende Csaba (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.
Dr. Bajkai István (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Horváth László (Fidesz) Alelnök 2018.10.15.
Dr. Salacz László (Fidesz) 1 Alelnök 2018.05.08.
Vécsey László (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Varga László (MSZP) Alelnök 2018.10.01.
Demeter Márta (LMP) Alelnök 2019.03.04.
B. Nagy László (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08.
Balla György (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Bóna Zoltán (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2018.10.30.
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2018.06.04.
Héjj Dávid Ádám (Fidesz) Tag 2018.05.11.
Herczeg Tamás (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Mátrai Márta (Fidesz) 1 Tag 2018.05.08.
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Ovádi Péter (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.
Balczó Zoltán (Jobbik) Tag 2019.07.08.
Csányi Tamás (Jobbik) Tag 2019.02.18.
Pintér Tamás (Jobbik) Tag 2018.10.15.
Stummer János (Jobbik) Tag 2018.05.08.
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2018.05.08.
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2018.06.04.
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2018.05.08.
Hiszékeny Dezső (MSZP) Tag 2018.05.08.
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2018.10.01.
Tóbiás József (MSZP) Tag 2019.04.01.
Arató Gergely (DK) Tag 2018.05.08.
Hajdu László (DK) Tag 2018.05.08.
Dr. Keresztes László Lóránt (LMP) Tag 2018.05.08.
Burány Sándor (Párbeszéd) Tag 2018.05.08.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.


Törvényalkotási bizottság tagjai változásának megjelenítése
 
Törvényalkotási bizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
29 12/2019 2019.07.04. Határozatképes 0:44
28 11/2019 2019.07.01. Határozatképes 0:11
27 10/2019 2019.06.27. Határozatképes 0:38
26 9/2019 2019.06.24. Határozatképes 0:05
25 8/2019 2019.06.20. Határozatképes 0:48
24 7/2019 2019.06.13. Határozatképes 0:11
23 6/2019 2019.06.11. Határozatképes 0:03
22 5/2019 2019.04.01. Határozatképes 0:16
21 4/2019 2019.03.28. Határozatképes 1:03
20 3/2019 2019.03.14. Határozatképes 0:54
19 2/2019 2019.03.04. Határozatképes 1:00
18 1/2019 2019.02.28. Határozatképes 0:27
17 17/2018 2018.12.10. Határozatképes 0:04
16 16/2018 2018.12.07. Határozatképes 0:07
15 15/2018 2018.12.06. Határozatképes 3:08
14 14/2018 2018.11.29. Határozatképes 1:04
13 13/2018 2018.11.22. Határozatképes 1:03
12 12/2018 2018.11.09. Határozatképes 0:10
11 11/2018 2018.11.08. Határozatképes 0:57
10 10/2018 2018.10.25. Határozatképes 0:24
9 9/2018 2018.10.15. Határozatképes 1:11
8 8/2018 2018.09.27. Határozatképes 0:16
7 7/2018 2018.07.16. Határozatképes 1:26
6 6/2018 2018.07.13. Határozatképes 1:25
5 5/2018 2018.07.12. Határozatképes 1:34


Törvényalkotási bizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
4 4/2018 2018.07.05. Határozatképes 0:55
3 3/2018 2018.06.28. Határozatképes 0:24
2 2/2018 2018.06.14. Határozatképes 2:16
1 1/2018 2018.05.10. Határozatképes 0:43


Törvényalkotási bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok