Készült: 2020.10.30.20:41:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Gazdasági és informatikai bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Gazdasági és informatikai bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Józsa István (MSZP) Elnök 2010.07.12. 2011.11.21.  
Román István (Fidesz) Alelnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Pősze Lajos (Jobbik) Tag 2010.07.12. 2010.12.12.