Készült: 2020.07.12.21:12:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Pósán László (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10856/4 Magyarország 2021. évi központi költségvetésének megalapozásáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2020.06.10
9920/3 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról Dr. Pósán László (Fidesz) 2020.04.09
710/2 A Nemzeti Közszolgálati Egyetem fenntartói jogait érintő egyes törvények módosításáról Dr. Pósán László (Fidesz) 2018.07.04