Készült: 2020.09.30.01:05:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

A megszűnt Állami Egyházügyi Hivatal irattárának áttekintésére létrehozott
Típus Albizottság
Létrehozás 1990.11.07.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


A megszűnt Állami Egyházügyi Hivatal irattárának áttekintésére létrehozott tagjainak változásai (1 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Deme Zoltán (MDF) Tag 1990.10.24. 1993.07.04.  
Iványi Gábor (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1990.11.07.  
István József (FKGP) Tag 1990.05.03. 1990.11.07.  
Jakab Róbertné (MSZP) Tag 1990.05.03. 1990.11.07.  
Dr. Giczy György (KDNP) Tag 1990.05.03. 1990.11.07.  
Deme Zoltán (MIÉP) Tag 1993.07.05. 1994.06.27.