Készült: 2020.08.06.19:07:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Kulturális és művelődési társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1995.02.02.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Társ. szerv. ktgv. tám. elők. bizottság


Kulturális és művelődési társadalmi szervezeteket támogató albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pál Béla (MSZP) Elnök 1995.02.02. 1998.06.17.  
Körösfői László (MSZP) Tag 1995.02.02. 1998.06.17.  
Hajdú Zoltán (SZDSZ) Tag 1996.02.22. 1998.06.17.  
Rózsa Edit (SZDSZ) Tag 1997.03.13. 1998.06.17.  
István József (FKGP) Tag 1997.02.25. 1998.06.17. Izsó Mihály (FKGP)
Izsó Mihály (FKGP) Tag 1996.02.22. 1997.02.25.  
Németh Zsolt (FIDESZ) 1 Tag 1995.02.02. 1996.11.12.  
Tirts Tamás (FIDESZ-MPP) Tag 1996.11.12. 1998.06.17. Németh Zsolt (FIDESZ-MPP) 1
Dr. Giczy György (KDNP) Tag 1995.02.02. 1997.07.21.  
Zsigmond Attila (Néppárt-MDNP) Tag 1997.02.25. 1998.06.17.