Készült: 2019.11.12.19:11:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs és nemzetközi együttműködési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.13.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Rendészeti bizottság


Európai integrációs és nemzetközi együttműködési albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Elnök 2002.09.11. 2004.09.16.  
Doszpot Péter (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.04.21.  
Dr. Serfőző András (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Vadász István (MSZP) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Básthy Tamás (Fidesz) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.  
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 2003.12.01. 2006.05.15.