Készült: 2020.10.26.11:21:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Transzatlanti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.10.10.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Külügyi bizottság


Transzatlanti albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gedei József (MSZP) Elnök 2006.10.10. 2010.05.13.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Alelnök 2006.10.10. 2010.05.13.  
Dr. Kozma József (MSZP) Tag 2006.10.10. 2010.05.13.  
Kránitz László (MSZP) Tag 2006.10.10. 2010.05.13.  
Balla Mihály (Fidesz) Tag 2007.11.05. 2010.05.13. Rácz Róbert (Fidesz)
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) Tag 2006.10.10. 2010.05.13.  
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2006.10.10. 2007.11.05.  


Transzatlanti albizottság üléseinek megjelenítése