Készült: 2020.09.30.01:26:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Informatikai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.11.24.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Informatikai albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Márton Attila (Fidesz) Elnök 1999.11.25. 2002.05.14.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 1999.11.25. 2002.05.14.  


Informatikai albizottság üléseinek megjelenítése