Készült: 2020.09.22.14:44:17 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Horváth János

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10900/8 Az agrárgazdasági jelentés elkészítéséről Dr. Horváth János (Fidesz) 2013.05.14
10160/9 A Finnugor Rokon Népek Napjáról Dr. Horváth János (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Dr. Gruber Attila (Fidesz), Mandur László (MSZP), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Szilágyi Péter (független) 2013.03.28
6213/6 A 2012. év Világörökség Éveként történő megünnepléséről Dr. Horváth János (Fidesz), Pálffy István (KDNP), Dr. Szili Katalin (független), Bödecs Barna (Jobbik), Jávor Benedek (LMP), Pál Béla (MSZP) 2012.04.12
6213/5 A 2012. év Világörökség Éveként történő megünnepléséről Dr. Horváth János (Fidesz) 2012.04.05
3087/52 A világörökségről Dr. Horváth János (Fidesz) 2011.05.23
3087/35 A világörökségről Dr. Horváth János (Fidesz) 2011.05.17
3005/19 A lakásszövetkezetekről szóló 2004. évi CXV. törvény, valamint a társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Horváth János (Fidesz) 2011.05.23
1812/18 A társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Horváth János (Fidesz) 2010.12.07