Készült: 2021.09.21.21:33:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13478/3 Az ingatlanok közműcsatlakozásának elősegítése érdekében egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), B. Nagy László (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Kállai Mária (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Dr. Vinnai Győző (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz), Herczeg Tamás (Fidesz), Jakab István (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz), Ovádi Péter (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz), Törő Gábor (Fidesz), Varga Gábor (Fidesz), Witzmann Mihály (Fidesz)
2020.11.06.: Hollik István (KDNP)
2020.11.05
10993/5 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2020.06.24
10993/1 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2020.06.16
10858/5 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2020.06.24
8040/5 A társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2019.12.04
5243/9 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2019.03.26
3634/6 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.12.04
3632/4 A Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról Bánki Erik (Fidesz) 2018.12.04
2600/3 A lakástakarékpénztárakról szóló 1996. évi CXIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.10.15
712/4 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.07.10