Készült: 2019.09.17.11:35:59 Dinamikus lap

Dr. Sóvágó László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Hajdú-Bihar megye 7.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Titkár 1990.05.03. 1992.10.12.
Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.
Ügyrendi bizottság Tag 1993.07.16. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1979

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú