Készült: 2019.09.22.05:11:48 Dinamikus lap

Dr. Schamschula György

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1996.02.01.
független 1996.02.02. 1996.09.08.
FKGP 1996.09.09. 1996.10.21.
független 1996.10.22. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.
munkaügyi minisztériumi politikai államtitkár 1991.01.17. 1993.02.22.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Budapest 7.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1996.09.10. 1996.10.21.
Gazdasági bizottság Tag 1994.06.28. 1996.02.01.
Számvevőszéki bizottság Alelnök 1994.06.28. 1996.02.01.
1990-94 Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1990.09.10.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1968
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1975

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német tárgyalási