Készült: 2019.09.18.00:04:22 Dinamikus lap

Dr. Gyurkó János

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Budapest 30.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Környezetvédelmi bizottság Tag 1990.05.03. 1993.02.23.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Budapesti Műszaki Egyetem   1976

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú
német alapfokú
orosz alapfokú