Készült: 2019.10.16.13:33:44 Dinamikus lap

Molnár Róbert

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.01.21.
független 2001.01.22. 2001.10.14.
Fidesz 2001.10.15. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 1998.06.18. 2001.01.22.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 2000.10.17. 2001.01.21.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 2001.01.22. 2001.04.17.
Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 1999.06.01.
Külügyi bizottság Tag 2001.04.17. 2001.10.15.
Külügyi bizottság Tag 2001.10.15. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 55 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 69 46  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Janus Pannonius Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási