Készült: 2019.10.14.16:31:20 Dinamikus lap

Dr. Csúcs László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.01.21.
független 2001.01.22. 2001.09.19.
FKGP 2001.09.20. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 FKGP frakcióvez. h. 1998.09.15. 2001.01.21.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2001.01.21.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 2001.01.22. 2001.04.17.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2001.09.20. 2002.05.14.
Külügyi bizottság Tag 2001.10.16. 2002.05.14.
Számvevőszéki bizottság Tag 1998.06.25. 2001.01.22.
Számvevőszéki bizottság Tag 2001.01.22. 2001.04.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 4 91

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 47 2  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Janus Pannonius Tudományegyetem