Készült: 2019.10.16.05:36:55 Dinamikus lap

Dr. Boros Imre

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2002.09.06.
független 2002.09.07. 2006.05.15.
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2002.06.11. 2002.09.06.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a PHARE program koordinációjáért felelős tárca nélküli miniszter 1998.07.08. 2002.05.26.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Zala megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Zala megye 5.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.09.17.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.07.04. 2002.09.17.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.12.03. 2006.05.15.
Európai ügyek bizottsága Alelnök 2002.05.15. 2002.09.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 132 9

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 41 1  
1998-2002 43 1  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol felsőfokú
német felsőfokú
orosz felsőfokú
spanyol