Készült: 2019.09.17.07:38:44 Dinamikus lap

Nagy András

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Bács-Kiskun megye 9.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Honvédelmi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv