Készült: 2019.09.21.10:06:21 Dinamikus lap

Dr. Mészáros István László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 1994.06.28. 1995.02.13.
Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1995.12.21. 1996.04.22.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1996.04.23. 1998.06.17.
1990-94 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Alelnök 1990.05.03. 1994.06.27.
Választási és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1990.05.03. 1992.10.13.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1992.10.20. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1985

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú