Készült: 2019.09.18.14:34:11 Dinamikus lap

Dr. Lotz Károly

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 1994.07.15. 1998.07.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Budapest 31.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Számvevőszéki bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Postabank veszteségeinek okait vizsgáló tényfeltáró albizottság
Tag 1998.12.07. 2002.05.14.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő ideiglenes (eseti) bizottság Tag 2001.09.25. 2002.05.14.
A közbeszerzésekről szóló 1995. évi XL. törvényben megfogalmazott jogalkotói szándék érvényesülését vizsgáló bizottság Tag 1999.09.28. 2002.05.14.
1990-94 Gazdasági bizottság Tag 1990.05.03. 1992.02.19.
Gazdasági bizottság Alelnök 1992.02.19. 1993.02.12.
Gazdasági bizottság Tag 1993.02.12. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol felsőfokú
német társalgási