Készült: 2019.09.20.23:32:49 Dinamikus lap

Dr. Varga László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2003.05.17.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 KDNP 1994.06.28. 1997.07.21.
független 1997.07.22. 1997.09.06.
Fidesz 1997.09.07. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2002.05.15. 2003.05.17.
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1999.02.04. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az Országgyűlés korelnöke 2002.05.15. 2002.05.15.
az Országgyűlés korelnöke 1998.06.18. 1998.06.18.
az Országgyűlés korelnöke 1994.06.28. 1994.06.28.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2003.05.17.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1995.06.13. 1997.07.21.
   Interparlamentaris Unio
Tag 1994.07.15. 1997.07.21.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Pázmány Péter Tudományegyetem   1943

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol felsőfokú