Készült: 2019.09.17.13:33:49 Dinamikus lap

Dr. Rapcsák András

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.02.03.
1994-98 KDNP 1994.06.28. 1997.07.21.
független 1997.07.22. 1997.09.06.
Fidesz 1997.09.07. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Csongrád megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.02.03.
1994-98   Csongrád megye 6.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Területfejlesztési bizottság Tag 1998.06.25. 2002.02.03.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.10.21. 2002.02.03.
   A Területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.11.03. 2002.02.03.
   Településügyi albizottság
Tag 1998.11.03. 2002.02.03.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 1999.10.01.
1994-98 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1994.08.30. 1997.07.21.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Tag 1997.11.04. 1998.06.17.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Kossuth Lajos Tudományegyetem   1977
egyetemi diploma Budapesti Műszaki Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási
orosz társalgási