Készült: 2019.09.22.04:40:00 Dinamikus lap

Dr. Szigethy István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Zala megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Zala megye 1.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1995.06.13. 1998.06.17.
1990-94 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
Ügyrendi bizottság Titkár 1990.05.30. 1992.10.13.
Ügyrendi bizottság Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Janus Pannonius Tudományegyetem   1967

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú
orosz alapfokú