Készült: 2019.09.21.06:17:07 Dinamikus lap

Dr. Fáklya Csaba

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Fejér megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
   Egészségügyi
Tag 1990.05.03. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Semmelweis Orvostudományi Egyetem   1969

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási