Készült: 2019.09.18.14:28:20 Dinamikus lap

Dr. Demszky Gábor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2006.11.15.
2002-2006 SZDSZ 2002.05.15. 2002.05.31.
1998-2002 SZDSZ 1998.06.18. 1998.11.02.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1990.11.30.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvez. h. 2006.10.24. 2006.10.24.
1998-2002 SZDSZ frakcióvez. h. 1998.10.19. 1998.11.02.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2006.11.15.
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2002.05.31.
1998-2002   Budapest területi lista 1998.06.18. 1998.11.02.
1990-94   Budapest 9.vk. 1990.05.02. 1990.11.30.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.31.
1990-94 Külügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1990.11.30.
Nemzetbiztonsági bizottság Elnök 1990.05.03. 1990.11.30.



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata helyi önkormányzat főpolgármester 2006  
Budapest Főváros Önkormányzata helyi önkormányzat főpolgármester 2002 2006
Budapest Főváros Önkormányzata helyi önkormányzat főpolgármester 1998 2002
Budapest Főváros Önkormányzata helyi önkormányzat főpolgármester 1994 1998
Budapest Főváros Önkormányzata helyi önkormányzat főpolgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1976

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
német tárgyalási