Készült: 2019.10.18.04:39:12 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Nyakó István

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/17808 Gyermek, ifjúsági és közösségi terek Nyakó István (MSZP) 2005.10.10
K/17791 Gyermek, ifjúsági és közösségi terek Nyakó István (MSZP) 2005.10.06
H/9872 Az ingatlanokkal, bérlakásokkal kapcsolatban feltárt visszaélések megakadályozásáról, az úgynevezett lakásmaffia tevékenység visszaszorításához szükséges kormányzati intézkedésekről Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Fodor Gábor (SZDSZ), Hajdu László (MSZP), Nyakó István (MSZP), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz) 2004.04.19
I/9641 Mire fordította a tárca a 2001. évi 2378/2001-es kormányhatározattal eldöntött, majdnem 20 milliárd forint támogatást? Nyakó István (MSZP) 2004.03.31