Készült: 2019.10.20.22:37:33 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szili Katalin

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/18679 A lelkiismereti és vallásszabadságról, valamint az egyházakról szóló 1990. évi IV. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 2005.11.29
H/12679 Az eltemettetés anyagi terheinek enyhítéséről Dr. Szili Katalin (MSZP), Kárpáti Zsuzsa (MSZP), Béki Gabriella (SZDSZ), Pettkó András (MDF), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2004.11.16
T/6473 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény és a hozzá kapcsolódó jogszabályok módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Hegyi Gyula (MSZP), Gusztos Péter (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2003.11.13
T/5303 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Hegyi Gyula (MSZP) 2003.09.10
K/1832 Az M6-os és az 56-os út sorsa Dr. Szili Katalin (MSZP), Dr. Kékes Ferenc (MSZP), Dr. Toller László (MSZP), Gráf József (MSZP), Kocsi László (MSZP), Puch László (MSZP), Dr. Nyul István (MSZP), Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ), Halmai Gáborné (MSZP), Szabó József (MSZP) 2002.12.17
T/221 A jövő nemzedékek országgyűlési biztosáról Hegyi Gyula (MSZP), Dr. Szili Katalin (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 2002.06.10