Készült: 2019.10.22.14:46:17 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szili Katalin

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11700/1382 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Szili Katalin (MSZP), Dr. Toller László (MSZP) 2004.11.16
1220/1220 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Szili Katalin (MSZP), Dr. Toller László (MSZP), Dr. Kékes Ferenc (MSZP), Gráf József (MSZP), Kocsi László (MSZP), Puch László (MSZP), Dr. Nyul István (MSZP), Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ), Szabó József (MSZP), Halmai Gáborné (MSZP) 2002.12.10
221/3 A jövő nemzedékek országgyűlési biztosáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 2005.12.05