Készült: 2019.09.22.04:52:51 Dinamikus lap

Zakó László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Jobbik 2010.05.14. 2014.05.05.
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.06.26.
független 2001.06.27. 2001.12.26.
MIÉP 2001.12.27. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Zala megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
1998-2002   Zala megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Sport- és turizmusbizottság Alelnök 2010.05.14. 2011.02.14.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2011.02.14. 2012.02.13.
Sport- és turizmusbizottság Alelnök 2012.02.13. 2013.05.13.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2013.05.13. 2014.05.05.
   Kastélyok, várak, falusi turizmus albizottság
Tag 2010.05.17. 2014.05.05.
1998-2002 Gazdasági bizottság Alelnök 1998.06.25. 2001.06.26.
Gazdasági bizottság Alelnök 2001.06.27. 2001.12.26.
Gazdasági bizottság Alelnök 2001.12.27. 2002.05.14.
   A Mátrai Erőmű Rt. privatizációjának körülményeit vizsgáló albizottság
Tag 1998.09.23. 1999.05.18.
   Energetikai albizottság
Tag 1998.11.05. 2001.06.26.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.11.05. 2001.06.26.
   A Magyar Nemzeti Bank kereskedelmi banki tevékenységével kapcsolatos tényfeltáró albizottság
Tag 1999.09.28. 2000.12.18.
   Energetikai albizottság
Tag 2001.06.27. 2001.12.26.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2001.06.27. 2001.12.26.
   Energetikai albizottság
Tag 2001.12.27. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2001.12.27. 2002.05.14.
Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2001.06.27.
Ifjúsági és sport bizottság Tag 2001.06.27. 2001.12.11.
   Gyermek- és ifjúságügyi albizottság
Elnök 1998.11.11. 1998.11.29.
   Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.11.30. 2001.06.26.
   Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2001.06.27. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 94 60
1998-2002 14 128

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 142    
1998-2002 76 2  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Nehézipari Műszaki Egyetem Bányamérnöki Kar 1984
egyetemi diploma Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar 1991
diploma Országos Munkavédelmi Képző és Továbbképző Intézet   1996

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási