Készült: 2020.02.22.15:20:50 Dinamikus lap

Várhegyi Attila

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2002.10.08.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2002.05.15. 2002.10.08.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának politikai államtitkára 1998.07.14. 2001.11.30.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2002.10.08.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Alelnök 2002.05.15. 2002.10.08.
1998-2002 Társadalmi szervezetek bizottsága Alelnök 2001.12.18. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 8 1
1998-2002 1  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 3    
1998-2002 129 5  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma József Attila Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási