Készült: 2020.02.22.14:40:10 Dinamikus lap

Rigler Zoltán

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Győr-Moson-Sopron megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Elnök 1998.07.09. 1999.11.24.
    Építésügyi albizottság
Tag 1998.11.05. 2002.05.14.
    Infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Elnök 1999.11.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002   30

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 29    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi