Készült: 2019.10.18.11:58:05 Dinamikus lap

Trombitás Zoltán

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 1994.06.28. 1998.06.17.
jegyző 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1995.06.13. 1998.06.17.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.02.17. 1998.06.17.
1990-94 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Tag 1992.03.24. 1994.02.07.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1990.05.03. 1991.10.15.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Alelnök 1991.10.16. 1992.03.23.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Pécsi Orvostudományi Egyetem   1992

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol alapfokú